Центр правових досліджень і просвітництва «Доступне правосуддя» Громадської організації «Всеукраінська асоціація суддів у відставці»

БЕЗКОШТОВНИЙ Вебінар:

“Що дасть нам нове законодавство про адміністративну процедуру?”

Дата проведення: 11.01.2022 р., початок о 19:00

Мета вебінару:

Аналіз структури та основних положень закону, надати характеристику новелам закону та розкрити понятійний апарат.

План вебінару:

  1. Структура та основні положення Закону України «Про адміністративну процедуру». Актуальність прийняття закону.
  2. Понятійний апарат: визначення основних понять та новел.
  3. Інноваційні інституції: «заінтересована особа», правонаступництво адміністративного органу, відкликання та визнання недійсним адміністративного акта. Новації адміністративної процедури: відкликання адміністративного акту, визнання акта нечинним чи недійсним.
  4. Реалізація закону на практиці: проблеми застосування окремих положень закону. Чи виникнуть труднощі у його застосуванні?

Актуальність теми:

Проведення адміністративної реформи та децентралізація ставить перед державою нові виклики (проблеми) у сфері дотримання прав, свобод та інтересів людини. Створення нових громадських утворень (ОТГ) впливає на розвиток громадянського суспільства та вимагає більш детальної уваги держави по дотриманню, як прав громади, так і окремих її членів – громадян.

Кожний громадянин України майже кожного дня стикається із різноманітними проявами (рішеннями, діями або бездіяльністю) адміністративних органів. Як вести себе при спілкуванняі з органами влади? Які ваші права при розгляді ваших звернень до них? Як користуватись цими правами?

З метою забезпечення ефективного та якісного рівня законодавчої регламентації процедур адміністративно – управлінської діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування 16 листопада 2021 року Верховна рада прийняла Закон «Про адміністративну процедуру».

З прийняттям вказаного закону сподіваємось, що держава в особі органів влади буде діяти не свавільно, а керуючись чітко встановленим порядком, із спрямованістю на забезпечення прав і законних інтересів осіб у відносинах із державою та її органами.

Спікер вебінару:

Олександр Ситников

Суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, адвокат, викладач Національної школи суддів України та Вищої школи адвокатури, кандидат юридичних наук.

Навички які ви отримуєте після відвідування вебінару:

Загальне уявлення про принципи врядування, знання законодавчих актів в сфері публічного адміністрування, органи які розглядають адміністративні спори, основні навички застосування закону на практиці для вирішення конфліктів із органами влади.

Вебінар буде корисним:

Юристам/адвокатам

Юристам органів державної влади, місцевого самоврядування

Всім хто цікавиться проблемами публічного адміністрування.

Наші партнери:

Щоб залишити заявку на участь у вебінарі:

1. Для реєстрації натисніть кнопку “Оформити заявку”

2. Заповніть контактні дані

3. Виберіть зручний месенджер для підтвердження реєстрації

+38 (066) 085 42 28

Політика конфіденційності та збору даних
Відмова від відповідальності
Згода з розсилкою
ФОП Ситников О.Ф.
Киев, ул. Предславенская , д. 35
sytnykovof@gmail.com